Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee
Eesti Seksuaaltervise Liidu liikmed valisid 2020. aasta seksuaaltervise edendajaks Instagrami konto @jesslapsed looja ja vedaja Merilin Mandeli. Auhinnaga soovitakse tunnustada inimest, kes on Eestis seksuaaltervise valdkonnas eriliselt silma paistnud, kes on oma eeskujuga innustanud teisi, mõjutades sellega positiivselt kõikide inimeste elu.
 

1. juulil 2021 toimunud loovusfestivalil KULDMUNA, sai Eesti Seksuaaltervise Liidu kampaania #14poleokei, mis loodi koostöös agentuuriga Optimist, auhindu lausa üheksa ning lisaks aasta kliendi auhind. 

Eesti Seksuaaltervise Liit koostöös Eesti Haigekassaga alustab kampaaniat, mille eesmärgiks on tõsta noorte teadlikkust abist, mida pakuvad noorte nõustamiskeskused ning internetinõustamiskeskkond seksuaaltervis.ee. Kampaania eesmärk on, et noored teaksid, kuhu seksuaaltervist puudutavate küsimuste korral pöörduda.
Eesti Seksuaaltervise Liidu liikmed valisid 2019. aasta seksuaaltervise edendajaks sotsiaalministri Tanel Kiige. Auhinnaga soovitakse tunnustada inimest, kes on Eestis seksuaaltervise valdkonnas eriliselt silma paistnud, olulistes küsimustes kaasa rääkinud ning mõjutanud sellega positiivselt kõikide inimeste elu.
Eesti Seksuaaltervise Liit pakub kooliõpilastele TASUTA sotsiaalse osalusteatri lavastusi eesmärgiga murda ja muuta ühiskonnas kahjulikke soostereotüüpe!
Üle Eesti viime tasuta läbi 50 osalusteatri sessiooni. Tasuta sessioonile kehtib esimese tellija eesõigus (kokkulepe kuupäeva osas).
Seksuaalharidus on võimas vahend vägivalla, väärkohtlemise ja diskrimineerimise vastu võitlemiseks ning mitmekesisuse austamiseks.
 

TULE MEIEGA!

Eesti Seksuaaltervise Liit viib rahvusvahelise projekti raames läbi osalusteatri lavastusi, mille läbiviimiseks otsime 15 abimoderaatorit.
 

Eesti Seksuaaltervise Liit viis sel aastal Moldovas läbi projekti eesmärgiga seksuaalhariduse kättesaadavuse parendamiseks läbi multifunktsionaalsete veebiplatvormipõhiste koolituste väljatöötamise ja rakendamise. Liidule on see Moldova ühiskonna arengu toetamiseks neljas projekt.
Eesti Seksuaaltervise Liit koostöös Tartu Ülikooli usuteaduskonnaga korraldavad konverentsi "SEKSUAALSUS JA RELIGIOON - ÜHISOSA OTSIDES", millega Eesti Seksuaaltervise Liit tähistab oma 25. tegevusaastat.
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun