Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee
Eesti Seksuaaltervise Liit korraldab eeloleval sügisel, 3.novembril 2018 noortenõustajate pädevushindamise.

Vastavalt pädevushindamise statuudile on "pädevushindamise eesmärgiks tagada noortenõustaja kvalifikatsiooni järjepidevus, motiveerides noortenõustajaid end pidevalt täiendama. See omakorda on tarvilik, et tagada noorte nõustamiskeskustes ja noortekabinettides pakutava teenuse kvaliteet. Pädevushindamise läbinud töötajate osakaal personali hulgas on üks kvaliteediindikaatoritest, mis viitab noorte nõustamiskeskuse või noortekabineti tegevuse vastavusele ESTLi noortenõustamise kvaliteedijuhisega. Pädevushindamise tulemused aitavad lisaks sellele ka ESTL-il paremini planeerida tulevasi täiendkoolitusi."  

Pädevushindamise avaldust ja kvalifikatsiooni tõendavaid dokumente ootame hiljemalt 4 nädalat enne komisjoni toimumist, s.o 3.oktoobril 2018 aadressil estl@estl.ee

Noortenõustaja pädevust esitatud dokumentide alusel. Need, kel baaskoolitus või selle ekvivalent on läbimata, saavad vabas vormis kirjeldada oma töökogemust noortenõustamise vallas ning vajadusel võib komisjon nad oktoobris vestlusele kutsuda (aeg lepitakse siis juba komisjoni liikmetega eraldi kokku). 
Pädevushindamise tulemused kuulutatakse välja novembri alguses.
Pädevushindamise komisjoni koosseisu kuuluvad: Kai Haldre, Kaie Kastepõld-Tõrs ja Paul Korrovits.

Pädevushindamise kord
Avalduse näidis

Gea Kangilaski
Projektijuht
e-mail: gea@estl.ee
Tel: 56 64 9111
 
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustun