Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee
 

AMOR NOORTE NÕUSTAMISKESKUSED


Noorte nõustamiskeskused pakuvad kuni 26-aastastele (k. a.) mõlemast soost noortele nõustamist seksuaaltervise küsimustes - suguelundite läbivaatust, nõustamist arenguga seotud küsimustes, sobiva rasestumisvastase vahendi leidmisel ja kasutamisel, rasestumisvastaste vahendite paigaldamist, suguhaiguste ja HIV testimist, vaktsineerimist emakakaelavähi vastu, raseduse kindlakstegemist, nõustamist planeerimata raseduse korral, abi seksuaalvägivalla korral. Nõu saab küsida seksuaalsuse ja lähisuhete kohta. Pöörduda saab tasuta. Oodatud on nii neiud kui noormehed, tulla võib nii üksinda kui koos.

Keskustes töötavad noortenõustamise ettevalmistusega arstid (naistearstid, meestearstid, naha-suguhaiguste arstid), noormeeste nõustajad, ämmaemandad, õed, psühholoogid, sotsiaaltöötajad). Enamikes keskustes saab nõustamist kiireloomulistes küsimusteska ilma ette registreerimiseta, kohale tulles, kuid soovitav on siiski ette helistada ja sellise võimaluse kohta järgi uurida. Eraldi saabnõu küsida ka telefoni teel. Noorte nõustamiskeskused pakuvad ka seksuaalhariduslikke loenguid kooliõpilastele ja teistele huvitatud gruppidele. Abi saab ka suitsetamisest loobumisel.
 
Noorte nõustamiskeskuste kontaktid

 
 
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun