Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

Arengukoostöö Kõrgõzstanis


2014–2015 aastal viiakse Eesti vabariigi Välisministeeriumi toel ellu projekt „Noorte reproduktiivtervisealaste nõustamisteenuste ja -tervisekasvatuse alase pädevuse ja võimekuse tõstmine Kõrgõzstanis“

Koostöös organisatsiooniga RHAK (Reproductive Health Alliance of Kyrgyzstan) viiakse läbi järgmised tegevused:
  • Toimub Eesti asjatundjate tutvumisvisiit Kõrgõzstani, tutvumaks erinevate seksuaal- ja reproduktiivtervise teenuste ning olukorraga.
  • Kõrgõzstani delegatsiooni (8 liiget)  õppevisiit Eestisse. Delegatsiooni kuuluvad noorte seksuaaltervise valdkonna võtmeisikud (NNK eestvedajad, ministeeriumite esindajad).
  •  Toimub 5-päevane koolitus Kõrgõzstani noortenõustajatele.
  • Noorte nõustamiskeskuste kvaliteedistandardite ning noortele suunatud infomaterjalide tutvustamine ning  osaline kohandamine Kõrgõzstani oludele vastavaks ja kasutatavaks.
  • Ümarlaud Kõrgõzstani võtmeisikutele seksuaal- ja reproduktiivtervise valdkonnas. Tutvustatakse Eesti vastavaid näiteid ja toimub arutelu võimalike arengukäikude üle Kõrgõzstanis.
Täpsustav info:
Marko Nummert
E-post: marko@estl.ee
Tel: 51 42 700
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun