Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

SOOVID AIDATA?


Usun, et elan vaid üks kord. Sestap, kus iganes saan näidata lahket meelt või teha ligimesele heateo, tahan seda teha kohe, viivitamata ja venitamata, sest seda teed ma enam uuesti ei käi.
(“Tuhande Aasta Tarkus”, 2007)

Kui soovid panustada meie tegevustesse, siis on selleks erinevaid võimalusi: 
  • Toeta MTÜ Eesti Seksuaaltervise Liidu projekti „Aita lapsi ja noori õigete valikute tegemisel“ Swedbanki annetuskeskkonnas „Ma armastan aidata“.
  • Toeta MTÜ Eesti Seksuaaltervise Liit tegevust rahaliselt. ESTL arveldusarve Swedbank`is on EE142200221005140993  Makse selgituseks märgi „annetus“.
  • Astu MTÜ Eesti Seksuaaltervise Liit liikmeks! Sellest, kuidas Sul oleks võimalik meie tegevustesse panustada, on Sul põhjalikumalt võimalik tutvuda SIIN.
Sinu panus on abiks MTÜ Eesti Seksuaaltervise Liit tegevuste elluviimisel.
Aitäh!

 
Eesti Seksuaaltervise Liit on liitunud ning jälgib Kodanikuühiskonna annetuste kogumise hea tavaga.
 

TOETAJALIIKME STATUUT

Käesolev statuut reguleerib Eesti Seksuaaltervise Liitu (ESTLi) toetanud juriidiliste ja füüsiliste isikute õiguseid, kelle tegevus on kooskõlas ESTLi põhikirjaga. 
Loe edasi: ESTLi toetajaliikme statuut.
 
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun