Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

Seksuaaltervise Kliinik Tallinnas


NB! 29. novembril 2018 on Seksuaaltervise Kliinik avatud 08.00 - 16.00. Reedel, 30. novembril on Seksuaaltervise Kliinik suletud.
Palume vabandust võimalike ebameeldivuste pärast.Seksuaaltervise Kliinik, mille asutamist toetas Euroopa Liidu PHARE programm, avati 2002. aastal Tallinnas Suur-Ameerika tänaval.

Alates 2014. aasta algusest asub Seksuaaltervise Kliinik Tallinnas kesklinnas, Mardi 3, esimesel korrusel.


Aadress: Mardi 3, Tallinn
Avatud: E,R 08:00-16:00 ja T, K, N 08:00-19:00
Tel: 666 5123
Mob: 51 22388
E-mail: seksuaaltervisekliinik@estl.ee

Olete meie juurde väga oodatud!


Seksuaaltervise Kliinikus töötavad naistearstid, meeste nõustajad, psühholoog, sotsiaaltöötaja ja vasoloog-kirurg. Kuni 26-aastastele noortele (26 kaasa arvatud) on meie teenused tasuta. Vanematele on teenused vastavalt hinnakirjale.
Meie meeskond tegutseb selle nimel, et kõik soovijad saaksid professionaalset seksuaaltervisealast abi. Seksuaaltervise Kliiniku spetsialistid on oma valdkonna eksperdid, kes lisaks põhierialale on läbinud mitmeid täiendkoolitusi. Teadmiste kaasajastamine ning uudsete raviviisidega kursis olemine võimaldab meil pakkuda hoolivat ja individuaalset lähenemist Teie tervise, suhete või identiteediga seonduvate küsimuste ja kaebuste mõistmiseks ning abistamiseks.

Olete meie kliinikusse väga oodatud!

NB! Palume vastuvõtule registreerunud patsientidel tulla Kliiniku registratuuri 5 - 10 minutit varem. Hilinenud patsiendid vastuvõtule ei pääse.

Noorte bronn
Noorte bronn
Vanemad kui 24 a. bronn
Vanemad kui 26 a. bronn
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustun