Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

Seksuaaltervis ja -õigused


Parimad seksuaal- ja reproduktiivtervise näitajad on ühiskondades, kus on tagatud seksuaal-  ja reproduktiivõigused, sooline võrdõiguslikkus, ligipääs haridusele, sh kohustuslikule seksuaalharidusele koolides, elanikkonna võrdne sotsiaalne toimetulek, kõigile kättesaadavad kvaliteetsed seksuaal- ja reproduktiivtervishoiu teenused ja tänapäevased rasestumisvastased vahendid.
Valdkonna eestkosteorganisatsioonina seisab Eesti Seksuaaltervise Liit hea selle eest, et Eestis oleks seksuaal- ja reproduktiivtervise ja -õiguste valdkonnas selged prioriteedid ja ühtsed põhimõtted ning tagatud tõenduspõhine lähenemine valdkondlike otsuste langetamisel, tegevuste planeerimisel, läbiviimisel ja hindamisel; määratletud tööjaotus valitsusasutuste, kolmanda sektori ja erasektori vahel ning jätkusuutlik rahastuskava.
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun