Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

LÕPPENUD PROJEKTID

 

"Seksuaalvägivalla ohvrite abistamiseks laiapõhjalise koostöövõrgustiku loomine ja võimestamine"
Projekti rahastati Norra finantsmehhanismi toetuste 2009–2014 koduse ja soopõhise vägivalla vähendamise programmi raames. Eestis on programmi koordinaator Sotsiaalministeerium.

"Eesti Seksuaaltervise Liidu noorte nõustamiskeskuse võrgustik ja kohalikud omavalitsused kui koostööpartnerid seksuaaltervisealaste loengute pakkumisel noortele"
Rahastaja Eesti-Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital 

"Seksuaalõiguste kui inimõiguste käsitlemine koolis ja sellealase teadlikkuse edendamine eelkõige vene noorte kogukonnas"
Rahastaja EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel

"Noorte seksuaaltervisealane internetinõustamine" 
Rahastaja Sotsiaalministeerium, Hasartmängumaksu Nõukogu kaudu

"Reproduktiiv- ja seksuaaltervisealase eestkoste tugevdamine"
Rahastaja: Kodanikuühiskonna Sihtkapital

"Eesti Seksuaaltervise Liidu annetuskeskkonna loomine"
Rahastaja: Kodanikuühiskonna Sihtkapital

"Mehed liikuma Harjumaal"
Rahastaja: Euroopa Sotsiaalfondi meetme 1.3.4 "Tervislike valikute ja eluviiside soodustamine"

"Vabatahtlike kaasamise suutlikkuse tõstmine ESTL-i poolt läbiviidavates projektides"
Rahastaja: Kodanikuühiskonna Sihtkapital

"Noorte reproduktiiv- ja seksuaaltervisealaste nõustamisteenuste ja seksuaalhariduse alase pädevuse ja võimekuse tõstmine Moldovas"
Rahastaja: Välisministeerium


 

Eesti Seksuaaltervise Liidu noorte nõustamiskeskuse võrgustik ja kohalikud omavalitsused kui koostööpartnerid seksuaaltervisealaste loengute pakkumisel noortele

Projekti kestvus: 19.03.2014-31.05.2015

Projekti eesmärgiks on Eesti Seksuaaltervise Liidu (ESTL) noorte nõustamiskeskuste ja kohalike omavalitsuste koostöö arendamise kaudu saavutada järjepidev seksuaalhariduslike loengute pakkumine noorte nõustamiskeskuste poolt, mille tulemusena paranevad koolinoorte teadmised, toimetulekuoskused ja hoiakud, mis toetavad vastutustundlikku seksuaalkäitumist ning tervislike valikute tegemist isikliku seksuaalsuse ja lähisuhetega seonduvalt.
Projekt on laiemalt suunatud noorte turvalise seksuaalse arengu toetamisele, sh soovimatute raseduste, seksuaalsel teel levivate haiguste, lähisuhtevägivalla, ebavõrdsuse  ja neist tulenevate sotsiaalsete probleemide ennetusele. Projekti sihtrühmaks on kooliõpilased vanuses 12–17 a (6–10.klass) ja kohalike omavalitsuste töötajad. Projekti peamisteks tegevusteks on aktiivmeetodeil läbiviidud seksuaaltervisealased loengud kooliõpilastele ja laste seksuaalse arengu ja seksuaalhariduse teemalised koolitused kohalike omavalitsuste töötajatele (sotsiaal-, haridus-, noorsootöö ja tervishoiu valdkonnas). Noorte nõustamiskeskuste poolt pakutavad interaktiivsed loengud käsitlevad tundlikke või keerulisi teemasid, mida sageli koolis ei käsitleta, pakkudes sel moel tõhusat lisa koolis läbiviidavale seksuaalharidusele ning soodustades noorte pöördumist vajadusel isikliku nõu ja abi järele.
Projekti rahastab Eesti - Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.


Projektijuht:
Marko Nummert
E-mail: marko@estl.ee
Tel: 51 42 700


 
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun