Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

KONTAKT


Eesti Seksuaaltervise Liit 
Mardi 3
10145, Tallinn
a/a: EE142200221005140993
Reg.nr. 80102393
E-mail: estl@estl.ee
Tel: 56 654 313




Eesti Seksuaaltervise Liidu büroo:

Marko Nummert
Tegevjuht
E-mail: marko@estl.ee
Tel: 51 42 700

Kerli Hannus
Büroojuht/ Projektijuht
E-mail: kerli@estl.ee
Tel: 56 654 313

Kristina Birk
Koolitusjuht
E-mail: kristina@estl.ee
Tel: 56 561 606

Katrin Salundi
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
E-mail: katrin@estl.ee
Tel: 56 359 359


Gea Kangilaski
Projekijuht
E-mail: gea@estl.ee

Tel: 56 64 9111

Helen Kereme - lapsehoolduspuhkusel
Projektijuht

Marie Abel
President
E-mail: marie@estl.ee

 
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustun