Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee
 

Paul Korrovits


Omandasin arsti kutse Tartu Ülikoolis (2001), kaitsesin samas ka doktorikraadi arstiteaduste alal (2008) ning olen osalenud mitmete Eesti ja ka rahvusvaheliste teadusgruppide töös. Alates 2003. aastast olen töötanud androloogia (meeste tervise) alal Tartu Ülikooli Kliinikumi Androloogiakeskuses (Meestekliinik)  ning alates 2004. aastast ka noormeeste nõustajana Tartu Seksuaaltervise Kliinikus,
E-nõustamist viin läbi eesti keeles. Minu erialaks on androloogia ehk kõik meeste tervisega seonduv ja sellel teemal võib küsija olla nii mees- kui ka naissoost. Usun, et kuigi Skype teel nõustamine ei asenda arstivisiiti, on see väga hea ja mugav võimalus saada esmased vastused kõige pakilisematele küsimustele, lisaks konkreetseid nõuandeid edasise osas, st kas oleks vaja tulla arsti vastuvõtule, teha analüüse, saada ravi või hoopis jälgida mõnda aega sümptomeid ning siis uuesti arstiga konsulteerida.
 

Kai Part


Olen hariduselt naistearst ja töötan Tartu Seksuaaltervise Kliinikus ja Tartu Ülikooli Kliinikumis. Oma esimese töökogemuse sain noorte nõustamiskeskuses, mistõttu on mulle kõige südamelähedasemaks siiani jäänud noorte seksuaaltervisega seotud teemad. Olen töötanud e-nõustajana Eesti Seksuaaltervise Liidu noorte internetinõustamise keskkonnas amor.ee, seetõttu tean, et muresid ja küsimusi on ka selliseid, millega ei julgeta arsti vastuvõtule pöörduda. Mõnikord kerkivad lahendamist vajavad küsimused kiiresti õhku, aga arsti vastuvõtule kohe ei saa. Mõnikord aga tekivad küsimused alles pärast arsti juures käimist. Loodan, et Skype teel nõustamine saab taolistel puhkudel abi pakkuda. Tahan kaasa aidata, et inimesed leiaksid üles igaühes peituva julguse enda vajadustest lähtuvalt tegutseda ja vajadusel abi küsida. Nõustan eesti keeles.
 

Natalja Krassilnikova


Olen hariduselt psühholoog-nõustaja (Peterburi RÜ, 2000). Täiendanud ennast kehateraapias, olen sertifitseeritud hingamisterapeut, viimasel aastal arendan ennast kognitiiv-käitumusliku teraapia suunas.
Töötan psühholoogina pea 15 aastat ja Seksuaaltervise kliinikuga olen koostööd teinud aastast 2002.
Minu poolt nõustamise teemad on reeglina elukriisid (lahutus, lein, suured muutused); suhtlemisprobleemid lähisuhetes, paanikalaadsed terviseprobleemid, emotsionaalne enesereguleerimine ja eneseareng.
Oma töös ja meetodite valikus hindan selgust, praktilisust ja loomingulisust ning positiivsust. Inimestes hindan siirust, ausust ja ehtsust. Olen valmis nõustama nii eesti kui ka vene keeles.
Skype võimaldab leida vastused oma küsimustele kiirelt, privaatselt, mugaval ajal ja mugavas kohas. Saada vajaminev tõuge ja toetus, et oma eluga iseseisvalt toime tulla.
 

Ilona Larina


Eriala poolest olen naistearst. Kuid enne naistearstiks saamist alustasin oma töökäiku arsti ja noortenõustajana 2002. aastal Tartu Noorte Nõustamiskeskuses. Tartu Seksuaaltervise Kliinikus töötan ka praegu ja tegutsen seal aktiivselt nüüdseks juba üle 10 aasta noortenõustajana.
Selleks, et saada noortenõustajaks seksuaaltervise valdkonnas olen läbinud palju koolitusi.
Olen spetsialiseerunud sellistele nõustamise valdkondadele nagu: rasestumisvastased vahendid, seksuaaltervis, sugulisel teel levivad haigused, günekoloogilised probleemid, rasedus ja soovimatu rasedus, murdeiga ja sellega seotud probleemid ja küsimused, normaalne keha ja keha areng.
Arvan, et Skype teel nõustamine on hea võimalus saada kiire vastus oma probleemile või küsimusele reaalajas, kasvõi otse kodust.
Hea meelega vastan Teile ja aitan kui Teil on probleem või küsimus eelpool nimetatud teemal.
Suhtlen Teiega vene keeles.
Mulle meeldib suhelda inimestega ja eriti meeldib aidata ja jagada oma teadmisi noorte inimestega, kuna paljud probleemid tulenevad just noorte teadmatusest.
Inimestes hindan enesekindlust, viisakust ja oskust teistega suhelda.
 


 

Kaia Kastepõld-Tõrs


Olen psühholoogi hariduse omandanud Tartu Ülikoolis (1998, MSc) ning hiljem omandanud kognitiiv-käitumisteraapia pädevuse. Praegu töötan kliinilise psühholoogina, psühhoterapeudina Tartus, Tartu Seksuaaltervise Kliinikus ja Katriito Nõustamis- ja psühhoteraapiakeskuses. Oman pikaajalist koolitamise kogemust.
Nõustan psühholoogilistes küsimustes. Nõustamist pakun eesti ja inglise keeles.

 

Kai Haldre


Olen hariduselt naistearst ning töötan Lääne-Tallinna Keskhaigla Pelgulinna Sünnitusmajas kehavälise viljastamisega tegeleva Reproduktiivmeditsiini keskuse juhatajana. Olen aastaid olnud ka lektor Tartu Ülikoolis, lisaks koolitanud arste, õpetajaid, õdesid ja ämmaemandaid.  Oman pikaaegset kogemust reproduktiivmeditsiini valdkonnas – lastetuse ravis ja loote diagnostikas. Kehavälise viljastamise valdkonnas olen end täiendanud ennast Šveitsis, USAs ja Belgias. Usun, et Skype`i teel nõustamine on raha ja aega säästev viis, et leida oma probleemidele esialgne lahendus või selgus ning siis edasisi uuringuid või ravi planeerida. Olen Skype teel nõustanud viljatuse probleemidega patsiente väga erinevatest maadest, mis on võimaldanud neil planeerida ravi ja säästnud neid omakorda korduvast reisimise vajadusest. See tõestab, et efektiivne nõustamine tänapäeva tehnoloogilisi vahendeid kasutades võib olla väga tulemusrikas ning kulusäästlik. Nõustan Teid eesti keeles.
 
   
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun