Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

Koolitused täiskasvanutele

Rahulolev ja terve inimene on igale ettevõttele rikkuseks.

Seksuaaltervise alane teadlikkus ja tervislikkust soosiv käitumine on inimese heaolu ja tervise üheks aluseks. Seksuaalharidusest hakati meie koolides rääkima alles 90ndatel, mis tähendab, et paljud tänased täiskasvanud pole seksuaaltervise küsimustes väga teadlikud ja rikuvad seetõttu oma heaolu.
 
Hoolimata sellest, et Eesti on uute HIV nakatumiste poolest Euroopa Liidus teisel kohal, ei kasuta enam kui pooled eestimaalased juhusuhte seksuaalvahekorras kondoomi, selgus Tervise Arengu Instituudi uuringust „Eesti täiskasvanud elanikkonna seksuaalkäitumine 2017“.
 
Uuringus küsiti ka põhjusi, miks juhusuhtes kondoomi ei kasutatud. 30% vastanutest ütles, et ei usu, et partneril võiks olla mõni sugulisel teel leviv haigus, 29% ei tulnud kondoomi kasutamine meelde ja ja veerand vastas, et kasutasid katkestatud vahekorda.
 
PS Koolitusi saab tellida ka e-koolitusena Zoomi platvormil.
 
Seksuaaltervis - millest koolis ei räägitud
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun