Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

 

E-nõustamise teenust pakuvad Eesti Seksuaaltervise Liidu alt oma valdkonna spetsialistid.

Veebilehe www.estl.ee/e-noustamine kaudu saab teha broneeringuid e-nõustamisteenuse saamiseks Skype teel.
Nõustamisteenust pakuvad oma valdkonna spetsialistid. Saadud teenuse kvaliteet on Teie ja Teie valitud nõustaja töö tulemus.

Nõustamisteenuse kasutamine
  • Nõustamisteenust saab kasutada anonüümselt ehk nõustaja ei pea Teie isikunime teadma. Nõustamisteenuse broneerimiseks on vajalik täita broneerimise tellimus, kus küsitakse järgmisi andmeid: nõustamisteenuse valdkond, aeg, sobiv nõustaja, nõustamise sessioonide arv ja Skype reaalajas kontakteerumise valik, Skype nimi, e-posti aadress, maakond ja probleemi lühikirjeldus.
  • Teenuse kasutamiseks ei pea teatama oma päris nime ega kasutama oma nimega e-posti aadressi ning Skype kontot. 
  • Peale veebilehel broneeringu tegemist tuleb teenuse eest maksta panglingi kaudu ülekandega.
  • Üks sessioon kestab 20 minutit ja maksab 15€. Broneerida saab korraga kuni 3 sessiooni. 
  • Pangaülekandeid kontrollib administraator ja peale ülekande tegemist saadetakse Teie märgitud e-posti aadressile broneeringu kinnitus koos nõustamisteenuse kuupäeva, kellaaja, nõustaja nime ning Skype kasutajanimega. Administraator ei avalda Teie pangaülekandega saadud andmeid nõustajale.
  • Peale broneeringu kinnitust saatke Skype sõbrakutse oma nõustaja Skype aadressile. Nõustaja kinnitab Teie kutse hiljemalt nõustamise alguseks ja võtab Teiega Teie broneeritud ajal ja viisil Skype teel ühendust. Valige nõustamise ajaks endale sobiv asukoht ja kontrollige, et Teil oleks kindlasti olemas internetiühendus.

Turvalisus
E-nõustamist saab kasutada anonüümselt ehk nõustaja ei pea teadma Teie nime ega muid isikuandmeid.
Pangaülekandeid kontrollib administraator, kes ei avalda Teie isikuandmeid nõustajale.
Peale nõustamist kustutab nõustaja kogu tekstiga kirjutatu ning hääle ja video nõustamisest ei tehta ühtegi salvestust. E-nõustamisteenuse nõustajad järgivad kõiki patsiendi andmekaitse reegleid. Skype turvalisus.
 
Kasutaja õigused
Kui Te ei saa valitud kuupäeval ja kellaajal broneeritud e-nõustamise teenust kasutada, siis on Teil õigus raha tagasi saada, kui teatate sellest meile tööpäeval vähemalt 24h enne nõustamisteenuse algust. Raha tagastatakse pangaülekandega samale kontole, kust Te raha kandsite. Kui Te teavitate meid hiljem kui tööpäeval vähemalt 24h enne broneeritud e-nõustamise aega, siis makstud raha ei tagastata.
Skype nõustamisteenuse tasudega toetab Eesti Seksuaaltervise Liidu Seksuaaltervise Kliinik noorte tasuta nõustamiskeskust www.amor.ee.

NB! E-nõustamise käigus ei väljasta meie spetsialistid retsepte, ei tee läbivaatust, ei broneeri vastuvõtuaegu. E-nõustamise teenuse kasutamisel ei ole spetsialistil juurdepääsu patsiendi varasemale haigusloole.  
 
Kui Teil tekib lisaküsimusi nõustamisteenuse toimimise või meie veebisaidi kohta, siis palun kirjutage e-posti aadressile: kerli@estl.ee  

NÕUSTAMIST TELLIMA: 

 
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun