Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

RAHVUSVAHELINE PEREPLANEERIMISE FÖDERATSIOONRahvusvaheline Pereplaneerimise Föderatsioon (International Planned Parenthood Federation, lühendina IPPF - www.ippf.org) on suurim vabatahtlike organisatsioon maailmas, mis tegeleb inimeste seksuaal- ja reproduktiivtervise ning -õigustega. IPPF asutati Bombays 1952. aastal ning tänapäeval tegutseb IPPF kuues maailma regioonis.

IPPF ühendab pereplaneerimise liite 180 riigist üle kogu maailma ja tuhandeid vabatahtlikke. Liikumise eesmärk on toetada seksuaal- ja reproduktiivtervise edendamist ja vastavate teenuste loomist ja kättesaadavust nende riikide elanikkonnale. IPPF-i Euroopa Regioon ühendab 40 riigi pereplaneerimise liite või vastavaid kohalikke organisatsioone. Näiteks Soomes on liikmesorganisatsiooniks Väestöliitto, Rootsis RFSU ja Eestis Eesti Seksuaaltervise Liit.
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun