Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

Uudised ja Teated

Eesti Seksuaaltervise Liidu liikmed valisid 2020. aasta seksuaaltervise edendajaks Instagrami konto @jesslapsed looja ja vedaja Merilin Mandeli. Auhinnaga soovitakse tunnustada inimest, kes on Eestis seksuaaltervise valdkonnas eriliselt silma paistnud, kes on oma eeskujuga innustanud teisi, mõjutades sellega positiivselt kõikide inimeste elu.
 
21.09.2021

1. juulil 2021 toimunud loovusfestivalil KULDMUNA, sai Eesti Seksuaaltervise Liidu kampaania #14poleokei, mis loodi koostöös agentuuriga Optimist, auhindu lausa üheksa ning lisaks aasta kliendi auhind. 

12.07.2021
Eesti Seksuaaltervise Liit koostöös Eesti Haigekassaga alustab kampaaniat, mille eesmärgiks on tõsta noorte teadlikkust abist, mida pakuvad noorte nõustamiskeskused ning internetinõustamiskeskkond seksuaaltervis.ee. Kampaania eesmärk on, et noored teaksid, kuhu seksuaaltervist puudutavate küsimuste korral pöörduda.
02.11.2020
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun