Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

Noorte nõustamiskeskuste kitsam sihtrühm on 14–24-aastased (kaasa arvatud) noored, kellest omakorda kitsama sihtrühma moodustavad seksuaalelu alustanud noored.  Kitsamale sihtrühmale on suunatud haigusi ennetavad tegevused (seksuaalsel teel levivate haiguste ennetamine, seksuaaltervise- ja  kontratseptsioonialane nõustamine), mida rahastatakse Eesti Haigekassa poolt. Kindlustamata 20–24-aastastele noortele suunatud teenuseid rahastatakse riigieelarvest (Tervise Arengu Instituudi kaudu).

Noorte nõustamiskeskuste laiem sihtrühm on Eestis elavad 10–24-aastased (k. a.) mõlemast soost noored.  Laiemale sihtrühmale on suunatud kõik NNKe poolt pakutavad ennetavad ja tervist edendavad tegevused ja teenused (nii arstlikud tegevused ja nõustamine kui seksuaalhariduslik tegevus).
 

See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun