Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee
  E-nõustamise tasude eest toetatakse noorte tasuta internetinõustamise www.amor.ee tööd. Amor.ee on Eesti Seksuaaltervise Liidu poolt loodud tasuta seksuaaltervisealane veebikeskkond, mis on mõeldud kasutamiseks noortele naistele ja meestele vanuses kuni 24 aastat.

  Amor.ee kaudu saavad noored nii eesti kui ka vene keeles nõu küsida seksuaalsuse ja lähedaste suhete, seksuaalvägivalla, seksuaalse identideedi, sugulisel teel levivate haiguste (k.a. HIV) kohta, lastesaamise ja teistel seksuaaltervist puudutavatel teemadel.
  Noorte küsimustele vastavad ligi 40 Eesti oma ala spetsialisti, kelle hulgas on nii naistearstid, noormeeste nõustajad, psühhiaatrid, terapeudid, ämmaemandad ja sotsiaaltöötajad.

  Amor.ee on noortele vajalik ja seda kasutatakse väga aktiivselt, keskmiselt 700 korda päevas.

  Noorte endi kommentaarid amor.ee keskkonna kohta:
  "Paljud noored saavad just siit oma esimesed teadmised turvaseksist".
  " Tihti ei julgeta oma vanematega seksi teemadel rääkida, sõbrad on aga sama "targad" kui ma ise. Hea, et on olemas eraldi koht noortele, kust saab vajalikku teavet ja kiiret abi".

  Kui soovite panustada meie tegevustesse ja tervemasse Eestisse, siis selleks on järgmised võimalused:
  • Toetage MTÜ Eesti Seksuaaltervise Liidu projekti „Aita lapsi ja noori turvaliste valikute tegemisel“ Swedbanki annetuskeskkonnas www.armastanaidata.ee
  • Toetage MTÜ Eesti Seksuaaltervise Liit tegevust läbi arvelduskonto. MTÜ Eesti Seksuaaltervise Liit arvelduskonto Swedbankis on EE142200221005140993. Makse selgitusse palun märkige „Annetus“.
   
  Teie panus on abiks tervema ja teadlikuma tuleviku Eesti ühiskonna loomisel.
  AITÄH!
  See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
  Nõustun