Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee
Seksuaaltervise Kliinik müüb alates  1. aprill 2019 koostöös Eesti Haigekassaga meditsiiniseadmeid soodustingimustel
Seksuaaltervise Kliinikust saab soodustingimustel osta
  • ravipõlvikuid
  • haavaravitooteid

Seksuaaltervise Kliinik osutab  teenust   EHK-s kindlustatud isikutele ja  Euroopa Liidu liikmesriigi pädeva asutuse poolt väljaantud kehtivat vormikohast tõendit E112, E123, S2 või DA1 või Euroopa ravikindlustuskaarti või nimetatud kaardi asendussertifikaati omavatele isikutele  meditsiiniseadmete  müüki meditsiiniseadme kaardi alusel õigusaktides kehtestatud tingimustel ja korras. Soodustuse saamiseks on vajalik meditsiiniseadme digiretsept, mille väljastab perearst või raviarst.


Seksuaaltervise Kiinik teostab meditsiiniseadmete müüki Tallinn Mardi 3  vastavalt ravikindlustus seaduse § 48 lõike 4 alusel kehtestatud valdkonna eest vastutava ministri määrusesse "Eesti Haigekassa meditsiiniseadmete loetelu ja meditsiiniseadmete loetellu kantud meditsiiniseadme eest tasu maksmise kohustuse ülevõtmise kord"  kantud  toodete osas.
Ravipõlvikute puhul hüvitab EHK 90% ja haavaravitoodete puhul 50% kehtestatud piirhinnast.
 

See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun