Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee

KONTAKT


Eesti Seksuaaltervise Liit 
Mardi 3
10145, Tallinn
a/a: EE142200221005140993
Reg.nr. 80102393
E-mail: estl@estl.ee
Tel: 56 654 313




Eesti Seksuaaltervise Liidu bĂĽroo:

Marko Nummert
Tegevjuht
E-mail: marko@estl.ee
Tel: 51 42 700

Kerli Hannus
BĂĽroojuht/ Projektijuht
E-mail: kerli@estl.ee
Tel: 56 654 313

Katrin Salundi
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
E-mail: katrin@estl.ee
Tel: 56 359 359


Helen Kereme - lapsehoolduspuhkusel
Projektijuht

Kristina Birk
Projektijuht
E-mail: kristina@estl.ee
Tel: 56 561 606

Anastassia Peterson
Projektijuht
E-mail: anastassia@estl.ee
Tel: 56 64 9111

Marie Abel
President
E-mail: marie@estl.ee