Kirjuta meile aadressile: estl@estl.ee
  

E-nõustamine võimaldab Teil saada kvaliteetselt, mugavalt ja anonüümselt seksuaaltervisealast nõu Skype teel ilma kodust lahkumata.
E-nõustamise teenust saab kasutada oma arvutiga, tahvelarvutiga või nutitelefoniga internetiühendusega alas. Nõustamist saab tellida nii eesti kui ka vene keeles. E-nõustamiseks on vajalik alla laadida ainult programm Skype.

E-nõustamine on

  innovaatiline, sest nõustamine toimub reaalajas Skype teel;
  personaalne, sest saab otsekontakti nõustajaga;
  anonüümne, sest oma nime ei pea avalikustama;
  mugav, sest nõustamine toimub Teie poolt valitud kohas, näiteks kodus;
  kvaliteetne, sest nõustajate meeskond koosneb Eesti oma ala spetsialistidest;
  kättesaadavsest konsultatsioonile saamiseks ei pea pikalt järjekorras ootama ja tasu on soodne.  

Miks Skype teel?
Skype on tasuta lahendus, mille abil saab videokaamerat ja mikrofoni kasutades oma arvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis üksteisega suhelda ja üksteist näha. 

E-nõustamist Skype teel saab teha kolmel viisil:
    1.    Skype tekstiga nõustamine reaalajas 
Broneeritud ajal võtab nõustaja Teiega Skype teel ühendust ja suhtlemine toimub reaalajas kirjutades. Skype võimaldab hoida kirjutatud teksti Teie seadmes alles ja Te saate seda hiljem uuesti üle lugeda ja välja printida.


   2.      Skype häälega nõustamine reaalajas
Broneeritud ajal võtab nõustaja Teiega Skype teel ühendust ja suhtlemine toimub reaalajas rääkides.
Skype häälega nõustamine on nagu telefoniga rääkimine, aga läbi arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni. Häälega nõustamiseks on eraldi vajalikud mikrofon ja kõlarid kui neid ei ole Teie seadmesse juba sisse ehitatud.


   3.          Skype hääle ja videoga nõustamine reaalajas
Tulemuslikum on kindlasti kasutada konsultatsiooni nii hääle kui ka videoga, sest hääle ja video kasutamine annab parima arusaamise, sest lisaks häälele saab näha ka näoilmeid, kehakeelt jne.
Hääle ja video kasutamiseks on eraldi vajalikud mikrofon, kõlarid ja veebikaamera kui neid ei ole Teie seadmesse juba sisse ehitatud.


Skype allalaadimine:

Turvalisus:
E-nõustamist saab kasutada ilma oma nime avalikustamata.
Peale nõustamist kustutab nõustaja kogu tekstiga kirjutatu, hääle ja video nõustamisest ei tehta ühtegi salvestust. E-nõustamisteenuse nõustajad järgivad kõiki patsiendi andmekaitse reegleid.
Skype turvalisus.
 
Nõusoleku vorm:
Lugege kindlasti läbi nõustamise tingimused ja nõustuge nendega enne e-nõustamise broneerimist. Kasutustingimused.
 
Nõustamist tellima:   
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. loe rohkem
Nõustun